SSD Intenso Premium M.2 3835440 250 GB
Intenso 3835440 2022 rokNVMe |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intenso 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intenso.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intenso Premium M.2 3835440 250 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Intenso 3835440 250 GB M2 SSD PCIe Premium do 2100 MB/s napęd stały PCI Ex | 114 zł |
Intenso Premium 250gb Ssd M.2 Czarny 3835440 | 115 zł |
Intenso SSD M2 250 GB Premium NVMe PCIe 30 x 4 3835440 | 173 zł |
Modyfikacje Intenso Premium M.2 3835440
Ceny na Intenso Premium M.2 3835440 |
---|---|---|---|---|
Intenso Premium M.2 3835440 250 GB | od 114 zł | 3 oferty | ||
Intenso Premium M.2 3835450 500 GB | od 175 zł | 5 oferty | ||
Intenso Premium M.2 3835460 1 TB | od 315 zł | 6 oferty | ||
Intenso Premium M.2 3835470 2 TB | od 601 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →