SSD Intenso Top M.2 3832440 256 GB
Intenso 3832440 2022 rok |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intenso 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intenso.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Intenso Top M.2 3832440
Ceny na Intenso Top M.2 3832440 |
---|---|---|---|---|
Intenso Top M.2 3832430 128 GB | od 106 zł | 2 oferty | ||
Intenso Top M.2 3832440 256 GB | od 122 zł | 2 oferty | ||
Intenso Top M.2 3832450 512 GB | od 189 zł | 4 oferty | ||
Intenso Top M.2 3832460 1 TB | od 281 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →