SSD Intenso Premium M.2 3835460 1 TB
Intenso 3835460 2022 rokNVMe |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intenso 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intenso.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intenso Premium M.2 3835460 1 TB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Intenso 1TB M2 SSD PCIe Premium do 2100 MB/s PCI Express Gen3x4 NVMe 13 So | 315 zł |
Dysk SSD Intenso Premium 1TB M.2 2280 PCI-E x4 Gen3 NVMe (3835460) | 320 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Intenso M.2 Ssd Premium 1Tb Pcie Nvme (3835460) - PA | 339 zł |
Intenso Premium 1tb Ssd M.2 Posrebrzany 3835460 | 320 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Intenso Premium 1 TB, SSD (PCIe 3.0 x4, NVMe 1.3, M. | 339 zł |
Modyfikacje Intenso Premium M.2 3835460
Ceny na Intenso Premium M.2 3835460 |
---|---|---|---|---|
Intenso Premium M.2 3835440 250 GB | od 114 zł | 3 oferty | ||
Intenso Premium M.2 3835450 500 GB | od 175 zł | 5 oferty | ||
Intenso Premium M.2 3835460 1 TB | od 315 zł | 5 oferty | ||
Intenso Premium M.2 3835470 2 TB | od 617 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →