SSD A-Data Ultimate SU650 M.2 ASU650NS38-1TT-C 1 TB
Wideo 4Zdjęcia 4 |
A-Data ASU650NS38-1TT-C 2021 rokUltimate (3D NAND) |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog A-Data 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele A-Data.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup A-Data Ultimate SU650 M.2 ASU650NS38-1TT-C 1 TB
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Adata Dysk SSD Ultimate SU650 1TB M.2 2280 TLC 3D SATA DGADAWKT01SU650 | 317 zł |
Adata Ultimate SU650 M.2 2280 1TB | 299 zł |
Adata Dysk SSD Ultimate SU650 1TB M.2 2280 TLC 3D SATA DGADAWKT01SU650 | 323 zł |
Adata Ultimate SU650 M.2 1TB HD-SSDM2-ADA-171 | 319 zł |
Adata Dysk SSD Ultimate SU650 1TB M.2 2280 TLC 3D SATA 1862225 | 332 zł |
pokaż 12 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje A-Data Ultimate SU650 M.2 ASU650NS38-1TT-C
Ceny na A-Data Ultimate SU650 M.2 ASU650NS38-1TT-C |
---|---|---|---|---|
A-Data Ultimate SU650 M.2 ASU650NS38-240GT-C 240 GB | od 100 zł | 17 oferty | ||
A-Data Ultimate SU650 M.2 ASU650NS38-256GT-C 256 GB | od 100 zł | 17 oferty | ||
A-Data Ultimate SU650 M.2 ASU650NS38-480GT-C 480 GB | od 168 zł | 17 oferty | ||
A-Data Ultimate SU650 M.2 ASU650NS38-512GT-C 512 GB | od 169 zł | 17 oferty | ||
A-Data Ultimate SU650 M.2 ASU650NS38-1TT-C 1 TB | od 283 zł | 18 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →