SSD A-Data Ultimate SU650 M.2 ASU650NS38-256GT-C 256 GB
Wideo 4Zdjęcia 4 |
A-Data ASU650NS38-256GT-C 2021 rokUltimate (3D NAND) |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog A-Data 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele A-Data.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup A-Data Ultimate SU650 M.2 ASU650NS38-256GT-C 256 GB
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Adata Ultimate SU650 M.2 256GB HD-SSDM2-ADA-147 | 106 zł |
Dysk ADATA Ultimate SU650 256GB SSD | 106 zł |
Dysk SSD ADATA Ultimate SU650 256GB M.2 2280 | 132 zł |
Adata Ultimate SU650 256GB | 106 zł |
pokaż 7 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje A-Data Ultimate SU650 M.2 ASU650NS38-256GT-C
Ceny na A-Data Ultimate SU650 M.2 ASU650NS38-256GT-C |
---|---|---|---|---|
A-Data Ultimate SU650 M.2 ASU650NS38-240GT-C 240 GB | od 100 zł | 19 oferty | ||
A-Data Ultimate SU650 M.2 ASU650NS38-256GT-C 256 GB | od 106 zł | 12 oferty | ||
A-Data Ultimate SU650 M.2 ASU650NS38-480GT-C 480 GB | od 168 zł | 17 oferty | ||
A-Data Ultimate SU650 M.2 ASU650NS38-512GT-C 512 GB | od 169 zł | 19 oferty | ||
A-Data Ultimate SU650 M.2 ASU650NS38-1TT-C 1 TB | od 283 zł | 17 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →