SSD A-Data XPG GAMMIX S60 AGAMMIXS60-1T-CS 1 TB
Zdjęcia 8 |
A-Data AGAMMIXS60-1T-CS 1 TB2 TB |
|
Nowoczesny, wysokiej jakości i dość szybki dysk SSD o pojemności 1 TB. Wykonany w kompaktowej obudowie M.2 2280, dzięki czemu można go stosować nawet w laptopach i ultrabookach o cienkich obudowach. Należy do średniego segmentu cenowego i wchodzi w skład gamingowej linii XPG Gammix, za pomocą której tajwańska marka szybko zdobyła swoje miejsce na rynku dysków SSD. Posiada oficjalny medal „Gotowy na PlayStation 5”.
A-Data XPG GAMMIX S60 wyposażony jest w czterokanałowy kontroler bufora, który obsługuje magistralę danych PCI-E 4.0 x4 i zapewnia stabilną i wydajną pracę nawet przy stabilnym i stałym obciążeniu pamięci. Maksymalna prędkość odczytu sekwencyjnego na tym dysku sięga 5000 MB/s, co przekracza wymagania Sony, a wydajność w przypadku operacji losowych sięga imponujących 700 tysięcy IOPS. Aby zmniejszyć ryzyko przegrzania, do płytki drukowanej dysku SSD przymocowany jest aluminiowy radiator o cienkim profilu, który skutecznie obniża temperaturę urządzenia, nie zakłócając jego montażu wewnątrz konsoli PlayStation 5.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup A-Data XPG GAMMIX S60 AGAMMIXS60-1T-CS 1 TB
Wszystkie ceny 8 →Adata Dysk SSD XPG S60BLADE 1TB PCIe 4x4 5/3.2GB/s M2 DGADAWKT01GS60B | 355 zł |
Adata XPG Gammix S60 Blade M.2 NVMe PCIe4x4 1TB HD-SSDM2-ADA-195 | 357 zł |
Dysk ADATA XPG Gammix S60 Blade 1TB SSD | 354 zł |
Adata Dysk SSD XPG S60BLADE 1TB PCIe 4x4 5/3.2GB/s M2 123620 | 362 zł |
Adata Dysk SSD XPG S60BLADE 1TB PCIe 4x4 5/3.2GB/s M2 123620 | 355 zł |
Podwójny zysk
ADATA XPG Gammix S60 to nowa fala budżetowych dysków SSD M.2 NVMe o prędkości odczytu 5000 MB/s. Jego poprzednicy, nawet jeśli pracowali na magistrali PCIe 4.0, osiągali jedynie 3500 MB/s. Oprócz komputerów stacjonarnych i laptopów jest kompatybilny z konsolą do gier Sony PlayStation 5, ale w jej przypadku prędkość będzie ograniczona do 4600 MB/s.
Inteligentne buforowanie
Szybkość zapisu zależy od pojemności pamięci: 3200 MB/s dla wersji o pojemności jednego terabajta i 4200 MB/s dla wersji o pojemności dwóch terabajtów. Tak wysoki wynik osiągnięto stosując jednocześnie dwie technologie inteligentnego buforowania: SLC i HMB. Pierwsza łączy komórki pamięci flash w celu równoległego nagrywania, a druga wykorzystuje część systemowej pamięci RAM komputera.
Korekcja błędów
Wyposażony w cienki radiator grafenowy, który z łatwością zmieści się nawet w ultrabooku. Obsługuje automatyczną korekcję błędów zapisu LDPC i szyfrowanie sprzętowe AES. Autorska aplikacja ADATA SSD ToolBox umożliwia monitorowanie stanu dysku. Zasób do przepisywania wynosi odpowiednio 250 i 450 TB dla wersji dysku 1 i 2 TB, a okres gwarancji wynosi 5 lat.
Modyfikacje A-Data XPG GAMMIX S60 AGAMMIXS60-1T-CS
Ceny na A-Data XPG GAMMIX S60 AGAMMIXS60-1T-CS |
---|---|---|---|---|
A-Data XPG GAMMIX S60 AGAMMIXS60-1T-CS 1 TB | od 354 zł | 8 oferty | ||
A-Data XPG GAMMIX S60 AGAMMIXS60-2T-CS 2 TB | od 635 zł | 5 oferty |