SSD A-Data LEGEND 960 MAX ALEG-960M-4TCS 4 TB
Wideo 1Zdjęcia 12 |
A-Data ALEG-960M-4TCS |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog A-Data 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele A-Data.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup A-Data LEGEND 960 MAX ALEG-960M-4TCS 4 TB
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Adata Dysk SSD LEGEND 960 MAX 4TB PCIe 4x4 7.4/6.8 GB/s M2 DGADAWKT04LEG9M | 1 316 zł |
Adata LEGEND 960 MAX M.2 NVMe PCIe4x4 4TB HD-SSDM2-ADA-168 | 1 336 zł |
Dysk ADATA Legend 960 Max 4TB SSD | 1 350 zł |
Adata Dysk SSD LEGEND 960 MAX 4TB PCIe 4x4 7.4/6.8 GB/s M2 108064 | 1 341 zł |
Dysk ADATA Legend 960 Max 4TB SSD | 1 350 zł |
pokaż 14 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje A-Data LEGEND 960 MAX ALEG-960M-4TCS
Ceny na A-Data LEGEND 960 MAX ALEG-960M-4TCS |
---|---|---|---|---|
A-Data LEGEND 960 MAX ALEG-960M-1TCS 1 TB | od 325 zł | 11 oferty | ||
A-Data LEGEND 960 MAX ALEG-960M-2TCS 2 TB | od 566 zł | 16 oferty | ||
A-Data LEGEND 960 MAX ALEG-960M-4TCS 4 TB | od 1 299 zł | 19 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →