SSD Verbatim Vi550 49353 1 TB
Wideo 3 |
Verbatim 49353 2021 rok |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Verbatim 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Verbatim.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Verbatim Vi550 49353 1 TB
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Verbatim Vi550 S3 SSD wewnętrzny napęd SSD z pamięcią 1 TB Solid State Dri | 289 zł |
Verbatim Vi550 S3 SSD - 1TB - SATA-600 - 2.5" | 271 zł |
Dysk VERBATIM VI550 S3 1TB SSD | 270 zł |
Dysk VERBATIM VI550 S3 1TB SSD 49353 | 270 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje Verbatim Vi550 49353
Ceny na Verbatim Vi550 49353 |
---|---|---|---|---|
Verbatim Vi550 49350 128 GB | od 82 zł | 4 oferty | ||
Verbatim Vi550 49351 256 GB | od 101 zł | 7 oferty | ||
Verbatim Vi550 49352 512 GB | od 146 zł | 11 oferty | ||
Verbatim Vi550 49353 1 TB | od 266 zł | 9 oferty | ||
Verbatim Vi550 49354 2 TB | od 520 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →