SSD A-Data XPG SX6000 Pro M.2 ASX6000PNP-256GT-C 256 GB
Wideo 5Zdjęcia 3 |
A-Data ASX6000PNP-256GT-C |
|
Wydajny i niedrogi wewnętrzny dysk SSD 256 GB z szybkim interfejsem M.2. Wykonany jest na płytce drukowanej o standardowym rozmiarze M.2 2280, można go bez problemu zainstalować w każdym modelu płyty głównej ze złączem M.2 (Socket 3, klucz M). Jest pozycjonowany jako produkt z podstawowej półki cenowej, przeznaczony do komputerów osobistych, mini-PC i systemów HTPC. Podstawą sprzętową dysku A-Data XPG SX6000 Pro M.2 ASX6000PNP-256GT-C SSD jest potężny 4-kanałowy kontroler bezbuforowy Realtek RTS5763DL, który współpracuje z wielowarstwową pamięcią flash 3D TLC NAND.
Podobnie jak wszystkie obecne modele dysków TLC i QLC z 2019 r., To urządzenie obsługuje szybkie buforowanie zapisu SLC z dynamicznym buforem, którego rozmiar jest równy jednej trzeciej pozostałego wolnego miejsca (tj. Do 80 GB). Dysk obsługuje tryb PCI-E 3.0 4x i może wykazywać imponujące prędkości sekwencyjnego odczytu / zapisu (do 2100/1200 MB / s). To wystarczy do szybkiego załadowania systemu operacyjnego, przeglądarek z wieloma otwartymi oknami, wymagających dużych zasobów profesjonalnych aplikacji i aktualnych gier. Producent deklaruje zasób nagrywania TBW na poziomie 150 TB, co pozwala na zapis około 20 GB danych użytkownika dziennie przez 10 lat.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog A-Data 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele A-Data.
Kup A-Data XPG SX6000 Pro M.2 ASX6000PNP-256GT-C 256 GB
Wszystkie ceny 7 →Dysk ADATA XPG SX6000 Pro 256GB SSD | 130 zł |
Dysk ADATA XPG SX6000 Pro 256GB SSD | 130 zł |
Dysk ADATA XPG SX6000 Pro 256GB SSD ASX6000PNP-256GT-C | 130 zł |
Adata XPG SX6000 Pro 256GB | 140 zł |
Dysk twardy SSD ADATA XPG SX6000Pro ASX6000PNP-256GT-C, M.2 (2280), 256 GB | 174 zł |
Adata XPG SX6000 Pro 256GB | 140 zł |
Dysk ADATA SX6000Pro ASX6000PNP-256GT-C (256 GB ; M.2; PCI Express 3.0 x 4 | 127 zł |
Modyfikacje A-Data XPG SX6000 Pro M.2 ASX6000PNP-256GT-C
Ceny na A-Data XPG SX6000 Pro M.2 ASX6000PNP-256GT-C |
---|---|---|---|---|
A-Data XPG SX6000 Pro M.2 ASX6000PNP-256GT-C 256 GB | od 127 zł | 8 oferty | ||
A-Data XPG SX6000 Pro M.2 ASX6000PNP-512GT-C 512 GB | od 200 zł | 7 oferty | ||
A-Data XPG SX6000 Pro M.2 ASX6000PNP-1TT-C 1 TB | od 316 zł | 18 oferty | ||
A-Data XPG SX6000 Pro M.2 ASX6000PNP-2TT-C 2 TB | od 676 zł | 3 oferty |