SSD Kingston XS2000 SXS2000/2000G 2 TB
Wideo 13Zdjęcia 8 |
Kingston SXS2000/2000G |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kingston XS2000 SXS2000/2000G 2 TB
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kingston XS2000 Przenośny dysk SSD 2000G -SXS2000/2000G SXS2000/2000G | 998 zł |
Kingston XS2000 Portable SSD - 2TB - Zewn?trzny dysk twardy SSD - USB-C | 859 zł |
Kingston Dysk SSD XS2000 2000GB USB3.2 Gen2.2 Zewnętrzny DGKINZGT20XS200 | 894 zł |
Kingston SSD XS2000 2TB HD-SSDZ-KNG-003 | 869 zł |
Dysk KINGSTON Portable XS2000 2TB SSD | 789 zł |
pokaż 14 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Kingston XS2000 SXS2000/2000G
Ceny na Kingston XS2000 SXS2000/2000G |
---|---|---|---|---|
Kingston XS2000 SXS2000/500G 500 GB | od 245 zł | 21 oferta | ||
Kingston XS2000 SXS2000/1000G 1 TB | od 366 zł | 23 oferty | ||
Kingston XS2000 SXS2000/2000G 2 TB | od 667 zł | 20 oferty | ||
Kingston XS2000 SXS2000/4000G 4 TB | od 1 364 zł | 13 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →