SSD Silicon Power UD90 2230 SP01KGBP44UD9007 1 TB
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Silicon Power SP01KGBP44UD9007 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Silicon Power UD90 2230 SP01KGBP44UD9007 1 TB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Silicon Power UD90 1To SSD 2230 SP01KGBP44UD9007 | 566 zł |
Dysk SSD Silicon Power UD90 1TB M.2 2230 PCIe NVMe | 470 zł |
Silicon Power Dysk SSD Silicon Power UD90 1TB M.2 2230 PCIe NVMe | 454 zł |
Silicon Power Sp01kgbp44ud9007 1tb Ssd M.2 Złocisty | 475 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Silicon Power UD90 2230 SP01KGBP44UD9007
Ceny na Silicon Power UD90 2230 SP01KGBP44UD9007 |
---|---|---|---|---|
Silicon Power UD90 2230 SP500GBP44UD9007 500 GB | od 241 zł | 5 oferty | ||
Silicon Power UD90 2230 SP01KGBP44UD9007 1 TB | od 454 zł | 4 oferty | ||
Silicon Power UD90 2230 SP02KGBP44UD9007 2 TB | od 1 112 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →