SSD Corsair MP600 PRO XT Hydro X CSSD-F2000GBMP600PHXTW 2 TB białe
Zdjęcia 10 |
Corsair CSSD-F2000GBMP600PHXTW |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Corsair MP600 PRO XT Hydro X CSSD-F2000GBMP600PHXTW
Ceny na Corsair MP600 PRO XT Hydro X CSSD-F2000GBMP600PHXTW |
---|---|---|---|---|
Corsair MP600 PRO XT Hydro X CSSD-F2000GBMP600PHXT 2 TB | od 949 zł | 4 oferty | ||
Corsair MP600 PRO XT Hydro X CSSD-F2000GBMP600PHXTW 2 TB białe | od 899 zł | 1 oferta | ||
Corsair MP600 PRO XT Hydro X CSSD-F4000GBMP600PHXT 4 TB | od 2 091 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →