SSD WD Green SSD M.2 WDS120G2G0B 120 GB
WD WDS120G2G0B |
|
WDS120G1G0B i WDS120G2G0B te modele różnią się kontrolerami i układami pamięci. A sama liczba (G1 / G2) to numer wydania / generacji.
Jak wybrać dysk SSD?Wybieramy szybki i niezawodny dysk SSD do domu, pracy i gier
Seria dysków SSD WD: zielony, niebieski, czerwony, czarny, złotyJaki kolor wybrać dysk SSD Western Digital do konkretnego zastosowania?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog WD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele WD.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup WD Green SSD M.2 WDS120G2G0B 120 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Western Digital WD M.2 2280 120GB, Green - WDS120G2G0B WDS120G2G0B | 144 zł |
HDD 120Gb WD SSD WDS120G1G0B M2.2280 Solid State | 210 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! WESTERN DIGITAL WD Green SSD 120GB SATA III 6Gb/s M. | 209 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje WD Green SSD M.2 WDS120G2G0B
Ceny na WD Green SSD M.2 WDS120G2G0B |
---|---|---|---|---|
WD Green SSD M.2 WDS120G2G0B 120 GB | od 144 zł | 4 oferty | ||
WD Green SSD M.2 WDS240G2G0B 240 GB | od 135 zł | 4 oferty | ||
WD Green SSD M.2 WDS480G2G0B 480 GB MTTF 1 mln.h | od 243 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →