SSD WD Black SN850 for PS5 WDBBKW0010BBK-WRSN 1 ТБ
Фото 6 |
WD WDBBKW0010BBK-WRSN 1 ТБ2 ТБ |
|
Як вибрати SSD накопичувач?Вибираємо SSD з необхідною швидкодією та високою надійністю для дому, роботи та геймінгу.
Серії твердотільних накопичувачів WD: Green, Blue, Red, Black, GoldЯкого «кольору» вибрати SSD від Western Digital для конкретно ваших завдань?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD Black SN850 for PS5 WDBBKW0010BBK-WRSN 1 ТБ
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
WD Dysk wewnętrzny SSD WD SN850 1TB NVMe do konsol PS5 WDBBKW0010BBK-WRSN | 569 zł |
WD Black SN850 SSD for PS5 - 1TB - PCIe 4.0 - M.2 2280 | 1 130 zł |
Dysk WD BLACK SN850 1TB HEATSINK SONY PS5 | 699 zł |
Dysk do PS5 WD SN850 Heatsink 1TB SSD | Bezpłatny transport | Raty | 586 zł |
Dysk do PS5 WD SN850 Heatsink 1TB SSD | Bezpłatny transport | 592 zł |
WD Black SN850 1TB | 701 zł |
Модификації WD Black SN850 for PS5 WDBBKW0010BBK-WRSN
Ціни на WD Black SN850 for PS5 WDBBKW0010BBK-WRSN |
---|---|---|---|---|
WD Black SN850 for PS5 WDBBKW0010BBK-WRSN 1 ТБ | від 569 zł | 8 пропозицій | ||
WD Black SN850 for PS5 WDBBKW0020BBK-WRSN 2 ТБ | від 999 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →