SSD WD Black SN850 WDS200T1X0E 2 TB bez radiatora
Wideo 21Zdjęcia 7 |
WD WDS200T1X0E |
|
Jak wybrać dysk SSD?Wybieramy szybki i niezawodny dysk SSD do domu, pracy i gier
Seria dysków SSD WD: zielony, niebieski, czerwony, czarny, złotyJaki kolor wybrać dysk SSD Western Digital do konkretnego zastosowania?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog WD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele WD.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje WD Black SN850 WDS200T1X0E
Ceny na WD Black SN850 WDS200T1X0E |
---|---|---|---|---|
WD Black SN850 WDS500G1XHE 500 GB z chłodnicą | od 279 zł | 6 oferty | ||
WD Black SN850 WDS100T1X0E 1 TB bez radiatora | od 711 zł | 2 oferty | ||
WD Black SN850 WDS100T1XHE 1 TB z chłodnicą | od 743 zł | 2 oferty | ||
WD Black SN850 WDS200T1X0E 2 TB bez radiatora | od 1 604 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →