SSD SanDisk Extreme PRO Portable SSD V2 SDSSDE81-4T00-G25 4 TB
Wideo 12Zdjęcia 6 |
SanDisk SDSSDE81-4T00-G25 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SanDisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SanDisk.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SanDisk Extreme PRO Portable SSD V2 SDSSDE81-4T00-G25 4 TB
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sandisk Extreme Pro 4 SDSSDE81-4T00-G25 Zewnętrzny Dysk Twardy 4 TB Czarny | 1 991 zł |
SanDisk Extreme PRO Portable V2 SSD - 4TB - Czarny - Zewn?trzny dysk tward | 2 033 zł |
SanDisk Extreme PRO Portable SSD 4TB HD-SSDZ-SND-031 | 1 599 zł |
Dysk SANDISK Extreme Pro Portable 4TB SSD | 1 599 zł |
Dysk SANDISK Extreme Pro Portable 4TB SSD | 1 599 zł |
pokaż 10 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje SanDisk Extreme PRO Portable SSD V2 SDSSDE81-4T00-G25
Ceny na SanDisk Extreme PRO Portable SSD V2 SDSSDE81-4T00-G25 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Extreme PRO Portable SSD V2 SDSSDE81-1T00-G25 1 TB | od 570 zł | 18 oferty | ||
SanDisk Extreme PRO Portable SSD V2 SDSSDE81-2T00-G25 2 TB | od 899 zł | 19 oferty | ||
SanDisk Extreme PRO Portable SSD V2 SDSSDE81-4T00-G25 4 TB | od 1 500 zł | 17 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →