SSD SanDisk Extreme Portable V2 SDSSDE61-4T00-G25 4 TB
Wideo 16Zdjęcia 4 |
SanDisk SDSSDE61-4T00-G25 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SanDisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SanDisk.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SanDisk Extreme Portable V2 SDSSDE61-4T00-G25 4 TB
Wszystkie ceny 28 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sandisk SDSSDE61-4T00-G25 Przenośny dysk SSD 4 TB Czarny | 1 199 zł |
SanDisk Extreme Portable v2 SSD - 4TB - Zewn?trzny dysk twardy SSD - USB 3 | 1 718 zł |
SanDisk Extreme Portable SSD 4TB jasnoniebieski HD-SSDZ-SND-060 | 1 279 zł |
Dysk SANDISK Extreme Portable 4TB SSD | 1 259 zł |
Dysk SANDISK Extreme Portable 4TB SSD | 1 259 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje SanDisk Extreme Portable V2 SDSSDE61-4T00-G25
Ceny na SanDisk Extreme Portable V2 SDSSDE61-4T00-G25 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Extreme Portable V2 SDSSDE61-500G-G25 500 GB | od 315 zł | 18 oferty | ||
SanDisk Extreme Portable V2 SDSSDE61-1T00-G25 1 TB | od 409 zł | 24 oferty | ||
SanDisk Extreme Portable V2 SDSSDE61-2T00-G25 2 TB | od 581 zł | 30 oferty | ||
SanDisk Extreme Portable V2 SDSSDE61-4T00-G25 4 TB | od 1 199 zł | 29 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →