SSD SanDisk Extreme Portable V2 SDSSDE61-1T00-G25 1 TB
Wideo 16Zdjęcia 4 |
SanDisk SDSSDE61-1T00-G25 |
|
Zewnętrzny terabajtowy dysk SSD firmy SanDisk można zaliczyć do rozwiązania ze średniej półki cenowej. Prezentuje linię marki Extreme, która łączy modele dla osób wykonujących zawody kreatywne (redaktorów, projektantów, artystów 3D), którzy często podróżują. Charakterystycznymi cechami napędu jest odporna na wstrząsy obudowa pokryta silikonem, która nie tylko musi wytrzymać upadki z wysokości 2 metrów, ale również spełnia normę IP55, czyli nie będzie bać się kurzu, deszczu czy zachlapania woda.
SanDisk Extreme Portable V2 SDSSDE61-1T00-G25 1TB SSD jest oparty na pamięci 3D TLC NAND i obsługuje protokół NVMe, dzięki czemu prędkość może osiągnąć 1000 MB/s podczas zapisu i 1050 MB/s podczas odczytu danych. Model zapewnia interfejs USB C 3.2 gen2, a w zestawie znajduje się kabel USB C na USB C oraz przejściówka USB-A, dzięki czemu podczas pracy nie powinno być problemów z podłączeniem do dowolnego komputera stacjonarnego, laptopa czy innych urządzeń. Inne funkcje obejmują oficjalną 5-letnią gwarancję, oczko na karabińczyk i obsługę szyfrowania sprzętowego AES w celu ochrony danych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SanDisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SanDisk.
Kup SanDisk Extreme Portable V2 SDSSDE61-1T00-G25 1 TB
Wszystkie ceny 23 →SanDisk 1TB Extreme Przenośny dysk SSD USB-C Zewnętrzny dysk SSD NVMe do 1 | 414 zł |
SANDISK Zewnętrzny dysk SANDISK Extreme Portable SSD V2 1TB SDSSDE61-1T00- | 419 zł |
SanDisk Extreme Portable v2 SSD - 1TB - Zewn?trzny dysk twardy SSD - USB 3 | 480 zł |
SanDisk Extreme Portable SSD 1TB HD-SSDZ-SND-020 | 450 zł |
Dysk SANDISK Extreme Portable 1TB SSD | 420 zł |
Modyfikacje SanDisk Extreme Portable V2 SDSSDE61-1T00-G25
Ceny na SanDisk Extreme Portable V2 SDSSDE61-1T00-G25 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Extreme Portable V2 SDSSDE61-500G-G25 500 GB | od 315 zł | 18 oferty | ||
SanDisk Extreme Portable V2 SDSSDE61-1T00-G25 1 TB | od 409 zł | 24 oferty | ||
SanDisk Extreme Portable V2 SDSSDE61-2T00-G25 2 TB | od 581 zł | 30 oferty | ||
SanDisk Extreme Portable V2 SDSSDE61-4T00-G25 4 TB | od 1 199 zł | 29 oferty |