SSD SanDisk Extreme Portable V2 SDSSDE61-500G-G25 500 GB
Wideo 16Zdjęcia 4 |
SanDisk SDSSDE61-500G-G25 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SanDisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SanDisk.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SanDisk Extreme Portable V2 SDSSDE61-500G-G25 500 GB
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SanDisk Extreme Portable V2 SDSSDE61-500G-G25 500GB W126837543 | 592 zł |
SANDISK Zewnętrzny dysk SANDISK Extreme Portable SSD V2 500GB 1050MB/s SDS | 337 zł |
SanDisk Extreme Portable SSD 500GB HD-SSDZ-SND-019 | 349 zł |
Dysk SANDISK Extreme Portable 500GB SSD | 337 zł |
Dysk SANDISK Extreme Portable 500GB SSD | 337 zł |
pokaż 12 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje SanDisk Extreme Portable V2 SDSSDE61-500G-G25
Ceny na SanDisk Extreme Portable V2 SDSSDE61-500G-G25 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Extreme Portable V2 SDSSDE61-500G-G25 500 GB | od 315 zł | 18 oferty | ||
SanDisk Extreme Portable V2 SDSSDE61-1T00-G25 1 TB | od 409 zł | 24 oferty | ||
SanDisk Extreme Portable V2 SDSSDE61-2T00-G25 2 TB | od 581 zł | 30 oferty | ||
SanDisk Extreme Portable V2 SDSSDE61-4T00-G25 4 TB | od 1 199 zł | 29 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →