SSD SanDisk Ultra 3D SDSSDH3-4T00 4 TB (SDSSDH3-4T00-G25)
Wideo 14Zdjęcia 7 |
SanDisk SDSSDH3-4T00 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SanDisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SanDisk.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SanDisk Ultra 3D SDSSDH3-4T00 4 TB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SanDisk Ultra 3D SATA 25" SSD 4TB SDSSDH3-4T00-G26 | 1 790 zł |
Dysk SSD SanDisk Ultra 3D 4TB 2.5" SATA III (SDSSDH3-4T00-G25) | 2 564 zł |
SanDisk 4TB Ultra 3D - SDSSDH3-4T00-G26 SDSSDH3-4T00-G26 | 2 225 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! SanDisk Ultra 3D 4TB Solid State Drive (black, SATA | 1 885 zł |
Sandisk Ssd Ultra 3d Sdssdh3-4t00-g25 4tb Ssd Czarny | 2 383 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje SanDisk Ultra 3D SDSSDH3-4T00
Ceny na SanDisk Ultra 3D SDSSDH3-4T00 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra 3D SDSSDH3-500G 500 GB | od 360 zł | 6 oferty | ||
SanDisk Ultra 3D SDSSDH3-1T00 1 TB | od 371 zł | 4 oferty | ||
SanDisk Ultra 3D SDSSDH3-2T00 2 TB | od 845 zł | 7 oferty | ||
SanDisk Ultra 3D SDSSDH3-4T00 4 TB | od 1 790 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →