SSD V7 SATA III 2.5" V7SSD1TBS25E 1 ТБ
Фото 5 |
V7 V7SSD1TBS25E |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог V7 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі V7.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації V7 SATA III 2.5" V7SSD1TBS25E
Ціни на V7 SATA III 2.5" V7SSD1TBS25E |
---|---|---|---|---|
V7 SATA III 2.5" V7SSD240GBS25E 240 ГБ | від 248 zł | 1 пропозиція | ||
V7 SATA III 2.5" V7SSD256GBS25E 256 ГБ | від 155 zł | 1 пропозиція | ||
V7 SATA III 2.5" V7SSD512GBS25E 512 ГБ | від 273 zł | 1 пропозиція | ||
V7 SATA III 2.5" V7SSD1TBS25E 1 ТБ | від 290 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →