SSD A-Data XPG SPECTRIX S40G RGB AS40G-512GT-C 512 GB
Wideo 13Zdjęcia 2 |
A-Data AS40G-512GT-C |
|
Wydajny napęd SSD M.2 o pojemności 512 GB z interfejsem PCI-E Gen3 x4 ze sterowanym podświetleniem RGB LED. Dysk został wykonany w postaci urządzenia bez obudowy, wymiary którego w pełni odpowiadają standardowi M.2 2280. Wyposażony w stylowy aluminiowy radiator z logo firmowym serii gier A-Data XPG oraz dwie matowe wkładki, pod którymi znajdują się elementy podświetlenia LED. Oprócz spektakularnego wyglądu rozwiązanie to obniża temperaturę kluczowych podzespołów, zapewniając stabilność wskaźników prędkości dysku przy znacznym obciążeniu.
Jest pozycjonowany jako produkt średniej półki cenowej przeznaczony do szybkich systemów do gier i modowanych komputerów PC. Dysk SSD A-Data XPG Spectrix S40G RGB AS40G-512GT-C oferuje imponującą wydajność wejścia/wyjścia, wysokie prędkości odczytu/zapisu (3500/2400 MB/s) i minimalne opóźnienia. Takie wskaźniki zapewnia platforma sprzętowa oparta na kontrolerze Realtek RTS5762 (NVMe v1.3). Nośnik obsługuje wysokowydajną technologię wykrywania/korekcji błędów LDPC i zapewnia buforowanie SLC operacji zapisu o pojemności do 28 GB, co z kolei gwarantuje doskonałą wydajność napędu jako dysku systemowego w systemach gamingowych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog A-Data 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele A-Data.
Kup A-Data XPG SPECTRIX S40G RGB AS40G-512GT-C 512 GB
Wszystkie ceny 22 →A-Data XPG Spectrix S40G RGB SSD - 512GB - M.2 2280 (80mm) PCIe 3.0 | 217 zł |
Adata Dysk SSD XPG SPECTRIX S40G 512GB PCIe Gen3x4 M.2 2280 DGADAWK512SP40 | 179 zł |
Adata XPG Spectrix S40G M.2 NVMe PCIe 512GB HD-SSDM2-ADA-073 | 178 zł |
Dysk ADATA XPG Spectrix S40G 512GB SSD | 178 zł |
Dysk ADATA XPG Spectrix S40G 512GB SSD | 178 zł |
Modyfikacje A-Data XPG SPECTRIX S40G RGB AS40G-512GT-C
Ceny na A-Data XPG SPECTRIX S40G RGB AS40G-512GT-C |
---|---|---|---|---|
A-Data XPG SPECTRIX S40G RGB AS40G-256GT-C 256 GB | od 160 zł | 3 oferty | ||
A-Data XPG SPECTRIX S40G RGB AS40G-512GT-C 512 GB | od 178 zł | 22 oferty | ||
A-Data XPG SPECTRIX S40G RGB AS40G-1TT-C 1 TB | od 293 zł | 18 oferty |