SSD Crucial P5 Plus CT1000P5PSSD5 1 TB z chłodnicą
Wideo 20Zdjęcia 7 |
Crucial CT1000P5PSSD5 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Crucial 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Crucial.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Crucial P5 Plus CT1000P5PSSD5 1 TB z chłodnicą
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Crucial P5 Plus SSD - 1TB - Z radiatorami - M.2 2280 - PCIe 4.0 | 416 zł |
Crucial Dysk SSD P5 Plus 1TB M.2 NVMe 2280 PCIe 4.0 Radiator DGCRCWKT01P5P | 367 zł |
Crucial P5 Plus M.2 PCI-e 4.0 NVMe 1TB z radiatorem HD-SSDM2-CUL-069 | 369 zł |
Crucial Dysk SSD P5 Plus 1TB M.2 NVMe 2280 PCIe 4.0 Radiator 113021 | 367 zł |
Crucial P5 Plus 1TB PCIe Gen4 x4 Radiator | 369 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje Crucial P5 Plus CT1000P5PSSD5
Ceny na Crucial P5 Plus CT1000P5PSSD5 |
---|---|---|---|---|
Crucial P5 Plus CT500P5PSSD8 500 GB bez radiatora | od 189 zł | 10 oferty | ||
Crucial P5 Plus CT1000P5PSSD8 1 TB bez radiatora | od 379 zł | 4 oferty | ||
Crucial P5 Plus CT1000P5PSSD5 1 TB z chłodnicą | od 365 zł | 8 oferty | ||
Crucial P5 Plus CT2000P5PSSD8 2 TB bez radiatora | od 573 zł | 5 oferty | ||
Crucial P5 Plus CT2000P5PSSD5 2 TB z chłodnicą | od 549 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →