Pamięć RAM G.Skill Trident Z DDR4 2x8Gb F4-3200C16D-16GTZ
Wideo 18Zdjęcia 3 |
G.Skill F4-3200C16D-16GTZ |
|
Stylowy zestaw składający się z pary szybkich podkręcających modułów RAM o łącznej pojemności 16 GB (2x8 GB), które są w stanie pracować stabilnie z efektywną częstotliwością taktowania 3200 MHz i obniżonymi taktowaniami. Efektowny wygląd zewnętrzny można wybrać spośród sześciu różnych kolorów grzejnika. Producent pozycjonuje jako produkt z wyższej półki cenowej 2016 roku, skierowany do entuzjastów modowania, overclockerów i graczy.
Moduły G.Skill Trident Z DDR4 2x8Gb F4-3200C16D-16GTZ przeznaczone są do instalacji w wielofunkcyjnych systemach domowych i gamingowych. Może być używany jako część niedrogich stacji roboczych. Domyślnie moduły pracują z efektywną częstotliwością taktowania 2133 MHz, taktowaniem 19-19-19-43 i napięciem 1,2 V. Aby automatycznie aktywować deklarowany tryb produkcyjny (3200 MHz w trybie dwukanałowym z CL16-16- 16-36 taktowania przy napięciu 1,35V) wymaga płyty głównej XMP 2.0. Jeśli płyta główna nie obsługuje tej technologii, niezbędne parametry można skonfigurować ręcznie w odpowiedniej sekcji systemu UEFI BIOS. Tryb wydajności zapewnia wysoką przepustowość (25,6 Gb/s), wystarczającą dla wszystkich gier i aplikacji. Deklarowana kompatybilność z platformami opartymi na procesorach Intel Core 6. do 12. generacji i procesorach AMD Ryzen.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog G.Skill 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele G.Skill.
Kup G.Skill Trident Z DDR4 2x8Gb F4-3200C16D-16GTZ
Wszystkie ceny 9 →G.SKILL Trident Z 16GB [2x8GB 3200MHz DDR4 CL16 1.35V DIMM] RD-DDR4320-GSK | 274 zł |
Pamięć G.Skill Trident Z, DDR4, 16 GB, 3200MHz, CL16 (F4-3200C16D-16GTZKW) | 253 zł |
G.SKILL Zestaw pamięci G.SKILL TridentZ F4-3200C16D-16GTZKW (DDR4 DIMM; 2 | 275 zł |
G.Skill Trident Z DDR4 16GB (2 x 8GB) 3200 CL16 | 269 zł |
Pamięć DIMM DDR4 G.SKILL Trident Z, 16 GB, 3200 MHz, CL16 | 272 zł |
Modyfikacje G.Skill Trident Z DDR4 2x8Gb
Ceny na G.Skill Trident Z DDR4 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Trident Z DDR4 2x8Gb F4-3200C14D-16GTZ | od 430 zł | 4 oferty | ||
G.Skill Trident Z DDR4 2x8Gb F4-3200C15D-16GTZ | od 385 zł | 1 oferta | ||
G.Skill Trident Z DDR4 2x8Gb F4-3200C16D-16GTZ | od 253 zł | 11 oferty | ||
G.Skill Trident Z DDR4 2x8Gb F4-3200C16D-16GTZB | od 251 zł | 1 oferta | ||
G.Skill Trident Z DDR4 2x8Gb F4-3600C16D-16GTZ | od 419 zł | 14 oferty | ||
G.Skill Trident Z DDR4 2x8Gb F4-3600C17D-16GTZ | od 395 zł | 1 oferta | ||
G.Skill Trident Z DDR4 2x8Gb F4-4000C19D-16GTZ | od 439 zł | 5 oferty | ||
G.Skill Trident Z DDR4 2x8Gb F4-4400C19D-16GTZSW | od 499 zł | 9 oferty |