Оперативна пам'ять G.Skill Trident Z DDR4 2x8Gb F4-4400C19D-16GTZSW
Відео 18Фото 3 |
G.Skill F4-4400C19D-16GTZSW |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог G.Skill 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі G.Skill.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити G.Skill Trident Z DDR4 2x8Gb F4-4400C19D-16GTZSW
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
G.Skill TridentZ DDR4-4400 C19 DC BK - 16GB | 762 zł |
G.Skill Trident Z DDR4 16GB (2 x 8GB) 4400 CL19 | 629 zł |
Pamięć G.Skill Trident Z, DDR4, 16 GB, 4400MHz, CL19 (F4-4400C19D-16GTZKK) | 499 zł |
Pamięć DDR 4 G.SKILL TRIDENTZ, 2x8 GB, 4400 MHz, 19 CL | 658 zł |
G.Skill Trident Z DDR4 16GB (2 x 8GB) 4400 CL19 | 629 zł |
Відеоогляди
Модификації G.Skill Trident Z DDR4 2x8Gb
Ціни на G.Skill Trident Z DDR4 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Trident Z DDR4 2x8Gb F4-3200C14D-16GTZ | від 441 zł | 4 пропозиції | ||
G.Skill Trident Z DDR4 2x8Gb F4-3200C15D-16GTZ | від 385 zł | 1 пропозиція | ||
G.Skill Trident Z DDR4 2x8Gb F4-3200C16D-16GTZ | від 252 zł | 12 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z DDR4 2x8Gb F4-3200C16D-16GTZB | від 250 zł | 1 пропозиція | ||
G.Skill Trident Z DDR4 2x8Gb F4-3600C16D-16GTZ | від 425 zł | 13 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z DDR4 2x8Gb F4-3600C17D-16GTZ | від 399 zł | 2 пропозиції | ||
G.Skill Trident Z DDR4 2x8Gb F4-4000C19D-16GTZ | від 439 zł | 2 пропозиції | ||
G.Skill Trident Z DDR4 2x8Gb F4-4400C19D-16GTZSW | від 499 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →