Pamięć RAM G.Skill Trident Z DDR4 2x8Gb F4-4400C19D-16GTZSW
Wideo 18Zdjęcia 3 |
G.Skill F4-4400C19D-16GTZSW |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog G.Skill 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele G.Skill.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup G.Skill Trident Z DDR4 2x8Gb F4-4400C19D-16GTZSW
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
G.Skill TridentZ DDR4-4400 C19 DC BK - 16GB | 762 zł |
G.Skill Trident Z DDR4 16GB (2 x 8GB) 4400 CL19 | 629 zł |
Pamięć G.Skill Trident Z, DDR4, 16 GB, 4400MHz, CL19 (F4-4400C19D-16GTZKK) | 499 zł |
Pamięć DDR 4 G.SKILL TRIDENTZ, 2x8 GB, 4400 MHz, 19 CL | 658 zł |
G.Skill Trident Z DDR4 16GB (2 x 8GB) 4400 CL19 | 629 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje G.Skill Trident Z DDR4 2x8Gb
Ceny na G.Skill Trident Z DDR4 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Trident Z DDR4 2x8Gb F4-3200C14D-16GTZ | od 441 zł | 4 oferty | ||
G.Skill Trident Z DDR4 2x8Gb F4-3200C15D-16GTZ | od 385 zł | 1 oferta | ||
G.Skill Trident Z DDR4 2x8Gb F4-3200C16D-16GTZ | od 252 zł | 12 oferty | ||
G.Skill Trident Z DDR4 2x8Gb F4-3200C16D-16GTZB | od 250 zł | 1 oferta | ||
G.Skill Trident Z DDR4 2x8Gb F4-3600C16D-16GTZ | od 425 zł | 13 oferty | ||
G.Skill Trident Z DDR4 2x8Gb F4-3600C17D-16GTZ | od 399 zł | 2 oferty | ||
G.Skill Trident Z DDR4 2x8Gb F4-4000C19D-16GTZ | od 439 zł | 2 oferty | ||
G.Skill Trident Z DDR4 2x8Gb F4-4400C19D-16GTZSW | od 499 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →