Оперативна пам'ять Patriot Memory Viper Venom DDR5 2x32Gb PVV564G640C32K
Фото 4 |
Patriot Memory PVV564G640C32K |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Patriot Memory 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Patriot Memory.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Patriot Memory Viper Venom DDR5 2x32Gb PVV564G640C32K
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Patriot Pamięć DDR5 Viper Venom 64GB/6400 (2x32GB) CL32 SAPAT5064VRGB32 | 1 015 zł |
Patriot Viper Venom 64GB [2x32GB 6400MHz DDR5 CL32 DIMM] RD-DDR5-PDP-023 | 1 187 zł |
Patriot Viper Venom DDR5 64GB (2 x 32GB) 6400 CL32 Szary | 1 013 zł |
Patriot Pamięć DDR5 Viper Venom 64GB/6400 (2x32GB) CL32 SAPAT5064VRGB32 | 1 034 zł |
Pamięć Patriot Viper Venom, DDR5, 64 GB, 6400MHz, CL32 (PVV564G640C32K) | 1 029 zł |
ще 3 пропозиції
Модификації Patriot Memory Viper Venom DDR5 2x32Gb
Ціни на Patriot Memory Viper Venom DDR5 2x32Gb |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory Viper Venom DDR5 2x32Gb PVV564G520C40K | від 819 zł | 4 пропозиції | ||
Patriot Memory Viper Venom DDR5 2x32Gb PVV564G560C40K | від 858 zł | 7 пропозицій | ||
Patriot Memory Viper Venom DDR5 2x32Gb PVV564G600C36K | від 961 zł | 3 пропозиції | ||
Patriot Memory Viper Venom DDR5 2x32Gb PVV564G640C32K | від 1 013 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →