Оперативна пам'ять Patriot Memory Viper Venom DDR5 2x16Gb PVV532G600C36K
Фото 4 |
Patriot Memory PVV532G600C36K |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Patriot Memory 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Patriot Memory.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Patriot Memory Viper Venom DDR5 2x16Gb PVV532G600C36K
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Patriot Viper Venom DDR5 series - DDR5 - kit - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288 | 505 zł |
Patriot Pamięć DDR5 Viper Venom 32GB/6000 (2x16GB) CL36 SAPAT5032VVEN04 | 468 zł |
Patriot Viper Venom 32GB [2x16GB 6000MHz DDR5 CL36 DIMM] RD-DDR5-PDP-010 | 473 zł |
Patriot Pamięć DDR5 Viper Venom 32GB/6000 (2x16GB) CL36 115605 | 468 zł |
Patriot Viper Venom DDR5 32GB (2 x 16GB) 6000 CL36 Szary | 469 zł |
ще 5 пропозицій
Модификації Patriot Memory Viper Venom DDR5 2x16Gb
Ціни на Patriot Memory Viper Venom DDR5 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory Viper Venom DDR5 2x16Gb PVV532G560C36K | від 449 zł | 4 пропозиції | ||
Patriot Memory Viper Venom DDR5 2x16Gb PVV532G600C36K | від 465 zł | 11 пропозицій | ||
Patriot Memory Viper Venom DDR5 2x16Gb PVV532G620C40K | від 495 zł | 7 пропозицій | ||
Patriot Memory Viper Venom DDR5 2x16Gb PVV532G640C32K | від 459 zł | 15 пропозицій | ||
Patriot Memory Viper Venom DDR5 2x16Gb PVV532G660C34K | від 519 zł | 7 пропозицій | ||
Patriot Memory Viper Venom DDR5 2x16Gb PVV532G700C32K | від 549 zł | 7 пропозицій | ||
Patriot Memory Viper Venom DDR5 2x16Gb PVV532G720C34K | від 589 zł | 8 пропозицій | ||
Patriot Memory Viper Venom DDR5 2x16Gb PVV532G740C36K | від 639 zł | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →