Karta pamięci KIOXIA Exceria microSD 128 GB (LMEX1L128GG2)
KIOXIA Exceria microSDXC 128Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog KIOXIA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele KIOXIA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup KIOXIA Exceria microSD 128 GB
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kioxia Karta pamięci microSD 128GB M203 UHSI U1 adapter Exceria SFKIOMD128 | 35 zł |
Kioxia Exceria M203 microSDXC 128GB UHS-I U1 RF-SDMIC-KXIA-003 | 41 zł |
Karta pamięci KIOXIA Exceria microSDXC 128GB | 41 zł |
KIOXIA Exceria (M203) microSDXC UHS-I U1 128GB | 67 zł |
pokaż 8 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje KIOXIA Exceria microSD
Ceny na KIOXIA Exceria microSD |
---|---|---|---|---|
KIOXIA Exceria microSD 16 GB | od 15 zł | 10 oferty | ||
KIOXIA Exceria microSD 32 GB | od 13 zł | 17 oferty | ||
KIOXIA Exceria microSD 64 GB | od 18 zł | 17 oferty | ||
KIOXIA Exceria microSD 128 GB | od 35 zł | 14 oferty | ||
KIOXIA Exceria microSD 256 GB | od 71 zł | 16 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →