Karta pamięci KIOXIA Exceria microSD 32 GB (LMEX1L032GG2)
KIOXIA Exceria microSDHC 32Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog KIOXIA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele KIOXIA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup KIOXIA Exceria microSD 32 GB
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
KIOXIA 32GB EXCERIA microSD Memory Card U1 Class 10 100MB/s Max Read Speed | 19 zł |
Kioxia Karta pamięci microSD 32GB M203 UHS-I U1 adapter Exceria SFKIOMDG32 | 16 zł |
Karta pamięci 32GB + adapter microSDHC, UHS1, U1 KIOXIA Exceria M203 (3852 | 21 zł |
Kioxia Exceria M203 microSDHC 32GB UHS-I U1 RF-SDMIC-KXIA-001 | 21 zł |
Karta pamięci KIOXIA Exceria microSDHC 32GB | 21 zł |
pokaż 11 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje KIOXIA Exceria microSD
Ceny na KIOXIA Exceria microSD |
---|---|---|---|---|
KIOXIA Exceria microSD 16 GB | od 15 zł | 11 oferty | ||
KIOXIA Exceria microSD 32 GB | od 16 zł | 17 oferty | ||
KIOXIA Exceria microSD 64 GB | od 23 zł | 11 oferty | ||
KIOXIA Exceria microSD 128 GB | od 36 zł | 14 oferty | ||
KIOXIA Exceria microSD 256 GB | od 79 zł | 16 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →