Karta pamięci Transcend microSDHC Class 10 8 GB (TS8GUSDHC10)
Wideo 5 |
Transcend microSDHC Class 10 8Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Transcend microSDHC Class 10 8 GB
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Transcend 8 GB microSDXC/SDHC Class 10 Premium z adapterem TS8GUSDHC10 | 57 zł |
Transcend MicroSDHC/SDHC C10 - 8GB | 42 zł |
Karta Transcend 133x MicroSDHC 8 GB Class 10 (TS8GUSDC10) | 76 zł |
Karta pamięci TRANSCEND Premium microSD, 8 GB, Class 10 + adapter SD | 148 zł |
Karta pamięci Transcend MicroSDHC 8GB Class10 + adapter (TS8GUSDHC10) | 51 zł |
Transcend Karta pamięci microSDXC 8GB Class 10 Premium TS8GUSDC10 | 65 zł |
Karta Transcend MicroSDHC 8 GB Class 10 UHS-I (TS8GUSDHC10) | 50 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Transcend microSDHC Class 10
Ceny na Transcend microSDHC Class 10 |
---|---|---|---|---|
Transcend microSDHC Class 10 4 GB | od 27 zł | 7 oferty | ||
Transcend microSDHC Class 10 8 GB | od 42 zł | 9 oferty | ||
Transcend microSDHC Class 10 16 GB | od 24 zł | 3 oferty | ||
Transcend microSDHC Class 10 32 GB | od 69 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →