Karta pamięci Intenso microSD Card Class 4 8 GB (3403460)
Zdjęcia 5 |
Intenso microSDHC Card Class 4 8Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intenso 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intenso.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intenso microSD Card Class 4 8 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Intenso 3403460 Karta Pamięci Micro SDHC z Adapterem SD Klasa 4 8GB Czarna | 21 zł |
Karta pamięci INTENSO micro SDHC 8GB Class 4 | 30 zł |
Karta Intenso MicroSDHC 8 GB Class 4 (3403460) | 26 zł |
Modyfikacje Intenso microSD Card Class 4
Ceny na Intenso microSD Card Class 4 |
---|---|---|---|---|
Intenso microSD Card Class 4 4 GB | od 25 zł | 3 oferty | ||
Intenso microSD Card Class 4 8 GB | od 21 zł | 4 oferty | ||
Intenso microSD Card Class 4 16 GB | od 35 zł | 4 oferty | ||
Intenso microSD Card Class 4 32 GB | od 40 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →