Карта пам'яті Transcend microSDXC 340S 64 ГБ (TS64GUSD340S)
Відео 1Фото 6 |
Transcend microSDXC 340S 64Gb |
|
Тип пам'яті — 3D NAND
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Transcend microSDXC 340S
Ціни на Transcend microSDXC 340S |
---|---|---|---|---|
Transcend microSDXC 340S 64 ГБ | від 88 zł | 2 пропозиції | ||
Transcend microSDXC 340S 128 ГБ | від 100 zł | 3 пропозиції | ||
Transcend microSDXC 340S 256 ГБ | від 123 zł | 4 пропозиції | ||
Transcend microSDXC 340S 512 ГБ | від 291 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →