Karta pamięci PNY PRO Elite Class 10 U3 V30 microSDXC 512 GB (P-SDUX512U3100PRO-GE)
Zdjęcia 7 |
PNY PRO Elite Class 10 U3 V30 microSDXC 512Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog PNY 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele PNY.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje PNY PRO Elite Class 10 U3 V30 microSDXC
Ceny na PNY PRO Elite Class 10 U3 V30 microSDXC |
---|---|---|---|---|
PNY PRO Elite Class 10 U3 V30 microSDXC 64 GB | od 26 zł | 6 oferty | ||
PNY PRO Elite Class 10 U3 V30 microSDXC 128 GB | od 60 zł | 2 oferty | ||
PNY PRO Elite Class 10 U3 V30 microSDXC 256 GB | od 80 zł | 6 oferty | ||
PNY PRO Elite Class 10 U3 V30 microSDXC 512 GB | od 130 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →