Karta pamięci Aiwa microSD + Adapter 64 GB
Zdjęcia 6 |
Aiwa microSDXC + Adapter 64Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Aiwa microSD + Adapter 64 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Karta pamięci AIWA MSDV30 64GB MICROSDXC klasa 10 klasa U3 UHS z adapterem | 30 zł |
Karta pamięci AIWA microSD 64GB + Adapter | 30 zł |
Karta pamięci AIWA microSD 64GB + Adapter | 30 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →