Karta pamięci Team Group microSD UHS-1 16 GB
25 zł Kup! Karta TeamGroup 500x MicroSDHC 16 GB Class 10 UHS-I/U1 (TUSDH16GUHS03)Morele.netDostawa: w Polsce Złóż skargę |
Team Group microSDHC UHS-1 16Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Team Group 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Team Group.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Team Group microSD UHS-1
Ceny na Team Group microSD UHS-1 |
---|---|---|---|---|
Team Group microSD UHS-1 16 GB | od 25 zł | 2 oferty | ||
Team Group microSD UHS-1 64 GB | od 34 zł | 2 oferty | ||
Team Group microSD UHS-1 128 GB | od 55 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →