Карта пам'яті Lexar Professional 1667x SDXC 256 ГБ (LSD256CB1667)
Відео 6Фото 4 |
Lexar Professional 1667x SDXC 256Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lexar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lexar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lexar Professional 1667x SDXC 256 ГБ
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Lexar SDXC 256GB Professional 1667x UHS-II U3 RF-SD-LXE-065 | 349 zł |
Karta Lexar Professional 1667x SDXC 256 GB Class 10 UHS-II/U3 V60 (LSD256C | 412 zł |
Lexar 256GB 1667x UHS-II U3 V60 (w magazynie!) | 459 zł |
Karta Pamięci Lexar Pro 1667X Sdxc Uhs-Ii U3 (V60) R250/W120 256G | 363 zł |
Karta pamięci Lexar SDXC 256GB 1667x (250MB/s) Professional + Czytnik kart | 399 zł |
Karta Lexar Pro 1667X SDXC 256GB UHS-II U3 (V60) R250/W120 | 379 zł |
Lexar 256GB 1667x Professional SDXC UHS-II U3 V60 - darmowy odbiór w 22 mi | 379 zł |
Відеоогляди
Модификації Lexar Professional 1667x SDXC
Ціни на Lexar Professional 1667x SDXC |
---|---|---|---|---|
Lexar Professional 1667x SDXC 64 ГБ | від 139 zł | 6 пропозицій | ||
Lexar Professional 1667x SDXC 128 ГБ | від 199 zł | 4 пропозиції | ||
Lexar Professional 1667x SDXC 256 ГБ | від 349 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →