Karta pamięci Lexar Professional 1667x SDXC 256 GB (LSD256CB1667)
Wideo 6Zdjęcia 4 |
Lexar Professional 1667x SDXC 256Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lexar 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lexar.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lexar Professional 1667x SDXC 256 GB
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lexar Professional SILVER 1667x - 250MB/s - 256GB | 342 zł |
Lexar SDXC 256GB Professional 1667x UHS-II U3 RF-SD-LXE-065 | 349 zł |
Karta Lexar Professional 1667x SDXC 256 GB Class 10 UHS-II/U3 V60 (LSD256C | 412 zł |
Lexar 256GB 1667x UHS-II U3 V60 (w magazynie!) | 459 zł |
Karta Pamięci Lexar Pro 1667X Sdxc Uhs-Ii U3 (V60) R250/W120 256G | 363 zł |
Karta pamięci Lexar SDXC 256GB 1667x (250MB/s) Professional + Czytnik kart | 399 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Lexar Professional 1667x SDXC
Ceny na Lexar Professional 1667x SDXC |
---|---|---|---|---|
Lexar Professional 1667x SDXC 64 GB | od 139 zł | 6 oferty | ||
Lexar Professional 1667x SDXC 128 GB | od 181 zł | 5 oferty | ||
Lexar Professional 1667x SDXC 256 GB | od 342 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →