Karta pamięci OWC Atlas Pro SDXC V60 UHS-II 256 GB (OWCSDV60P0256)
OWC Atlas Pro SDXC V60 UHS-II 256Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog OWC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele OWC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje OWC Atlas Pro SDXC V60 UHS-II
Ceny na OWC Atlas Pro SDXC V60 UHS-II |
---|---|---|---|---|
OWC Atlas Pro SDXC V60 UHS-II 64 GB | od 143 zł | 1 oferta | ||
OWC Atlas Pro SDXC V60 UHS-II 128 GB | od 260 zł | 1 oferta | ||
OWC Atlas Pro SDXC V60 UHS-II 256 GB | od 373 zł | 1 oferta | ||
OWC Atlas Pro SDXC V60 UHS-II 512 GB | od 732 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →