Karta pamięci Sony CFexpress Type B Tough 256 GB (CEB-G256)
Zdjęcia 7 |
Sony CFexpress Type B Tough 256Gb |
|
Drogi i bardzo szybki dysk CFexpress typu B z myślą o zastosowaniu w profesjonalnym sprzęcie fotograficznym i wideo. Pod względem szybkości działania karta pamięci jest poza konkurencją. To nie żart, prędkość zapisu do niego danych to 1480 MB/s, odczytu - do 1700 MB/s. Dysk flash umożliwia szybkie przetwarzanie plików o wysokiej rozdzielczości i nagrań wideo o intensywnych przepływnościach.
Istnieje kilka kompatybilnych urządzeń z kartą, w szczególności jest to linia flagowych bezlusterkowców Sony A7 (niektóre modele serii). Sony CFexpress Type B Tough 256Gb jest odporny na zginanie, z łatwością wytrzymuje upadki z dużych wysokości, nie boi się silnych zmian temperatury, promieni rentgenowskich i ultrafioletowych, kurzu i wilgoci. Dysk jest dostarczany z oprogramowaniem File Rescue do odzyskiwania utraconych danych i usuniętych plików, a także z narzędziem Media Scan do automatycznego skanowania i monitorowania pamięci flash. Ze wszystkimi zaletami karta pamięci jest bajecznie droga.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sony 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sony.
Kup Sony CFexpress Type B Tough 256 GB
Sony CEBG256/J Karta Pamięci 256 GB Czarny | 1 398 zł |
Karta Sony TOUGH CEB-G CFexpress 256 GB (CEBG256) | 1 791 zł |
Sony CF Express B 256GB CEB-G 1700mb/s (w magazynie!) - Dostawa GRATIS! | 1 937 zł |
Modyfikacje Sony CFexpress Type B Tough
Ceny na Sony CFexpress Type B Tough |
---|---|---|---|---|
Sony CFexpress Type B Tough 128 GB | od 933 zł | 5 oferty | ||
Sony CFexpress Type B Tough 256 GB | od 1 398 zł | 3 oferty | ||
Sony CFexpress Type B Tough 512 GB | od 2 001 zł | 5 oferty |