Karta pamięci Lexar High-Performance 800xPRO SD UHS-I Card BLUE Series 128 GB (LSD0800P128G-BNNNG)
Zdjęcia 9 |
Lexar High-Performance 800xPRO SDXC UHS-I Card BLUE Series 128Gb 64 GB128 GB |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lexar High-Performance 800xPRO SD UHS-I Card BLUE Series 128 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Karta Pamięci LEXAR Professional 800X Pro SDXC 128GB | 78 zł |
MEMORY SDXC 128GB UHS-I/LSD0800P128G-BNNNG LEXAR | 108 zł |
Modyfikacje Lexar High-Performance 800xPRO SD UHS-I Card BLUE Series
Ceny na Lexar High-Performance 800xPRO SD UHS-I Card BLUE Series |
---|---|---|---|---|
Lexar High-Performance 800xPRO SD UHS-I Card BLUE Series 64 GB | od 45 zł | 3 oferty | ||
Lexar High-Performance 800xPRO SD UHS-I Card BLUE Series 128 GB | od 78 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →