Karta pamięci SanDisk High Endurance microSD U3 32 GB
SanDisk High Endurance microSDHC U3 32Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SanDisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SanDisk.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SanDisk High Endurance microSD U3 32 GB
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SANDISK Karta pamięci SANDISK High Endurance microSDHC 32GB SDSQQNR-032G-G | 44 zł |
SanDisk High Endurance microSD/SD - 100MB/s - 32GB | 53 zł |
SanDisk High Endurance microSDHC 32GB V30 + Adapter RF-SDMIC-SND-227 | 43 zł |
Karta pamięci SANDISK High Endurance microSDHC 32GB | 43 zł |
Karta pamięci SANDISK High Endurance microSDHC 32GB | 43 zł |
pokaż 11 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje SanDisk High Endurance microSD U3
Ceny na SanDisk High Endurance microSD U3 |
---|---|---|---|---|
SanDisk High Endurance microSD U3 32 GB | od 34 zł | 17 oferty | ||
SanDisk High Endurance microSD U3 64 GB | od 44 zł | 17 oferty | ||
SanDisk High Endurance microSD U3 128 GB | od 71 zł | 19 oferty | ||
SanDisk High Endurance microSD U3 256 GB | od 137 zł | 19 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →