Karta pamięci Transcend microSD 350V 256 GB (TS256GUSD350V)
Zdjęcia 3 |
Transcend microSDXC 350V 256Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Transcend microSD 350V
Ceny na Transcend microSD 350V |
---|---|---|---|---|
Transcend microSD 350V 32 GB | od 154 zł | 2 oferty | ||
Transcend microSD 350V 64 GB | od 48 zł | 1 oferta | ||
Transcend microSD 350V 128 GB | od 72 zł | 3 oferty | ||
Transcend microSD 350V 256 GB | od 155 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →