Смартфон ZTE Blade V50 Design 4G 256 ГБ / 8 ГБ
Фото 24 |
ZTE Blade V50 Design 4G 256 ГБ / 8 ГБ
256 ГБ / 4 ГБ256 ГБ / 8 ГБ
Екран:6.6 ", 2408х1080 (20:9), 400 ppi, 90 Гц
Пам'ять:256 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 8 ГБ
Процесор:Unisoc Tiger T606
Камера:3 модулі, 50 МП, макро
Акумулятор:5000 мАгод
Вага:207 г
Може продаватися за назвою ZTE Axon 50 Lite.
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити ZTE Blade V50 Design 4G 256 ГБ / 8 ГБ
Усі ціни 13 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Smartfon ZTE Blade V50 Design 8/256GB 6.6" 90Hz Czarny | 599 zł |
Smartfon ZTE Blade V50 Design 8/256GB 6.6" 90Hz Czarny 8050 BK | 599 zł |
Smartfon ZTE Blade V50S 8/256GB Czarny (123417701179) | 830 zł |
Telefon komórkowy ZTE Blade V50 Design 6,6'; 8+10 GB RAM; 256 GB ROM, czar | 725 zł |
ще 8 пропозицій
Модификації ZTE Blade V50 Design 4G
Ціни на ZTE Blade V50 Design 4G |
---|---|---|---|---|
ZTE Blade V50 Design 4G 256 ГБ / 4 ГБ | від 582 zł | 1 пропозиція | ||
ZTE Blade V50 Design 4G 256 ГБ / 8 ГБ | від 599 zł | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →