Smartfon ZTE Blade V50 Design 4G 256 GB / 8 GB
Zdjęcia 24 |
ZTE Blade V50 Design 4G 256 GB / 8 GB
256 GB / 4 GB256 GB / 8 GB
Wyświetlacz:6.6 ", 2408х1080 (20:9), 400 ppi, 90 Hz
Pamięć:256 GB, + karta pamięci, RAM 8 GB
Procesor:Unisoc Tiger T606
Aparat:3 moduły, 50 MP, makro
Akumulator:5000 mAh
Waga:207 g
Może być sprzedawany pod nazwą ZTE Axon 50 Lite.
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup ZTE Blade V50 Design 4G 256 GB / 8 GB
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Smartfon ZTE Blade V50 Design 8/256GB 6.6" 90Hz Czarny | 599 zł |
Smartfon ZTE Blade V50 Design 8/256GB 6.6" 90Hz Czarny 8050 BK | 599 zł |
Smartfon ZTE Blade V50S 8/256GB Czarny (123417701179) | 830 zł |
Telefon komórkowy ZTE Blade V50 Design 6,6'; 8+10 GB RAM; 256 GB ROM, czar | 725 zł |
pokaż 6 ofert
Modyfikacje ZTE Blade V50 Design 4G
Ceny na ZTE Blade V50 Design 4G |
---|---|---|---|---|
ZTE Blade V50 Design 4G 256 GB / 4 GB | od 582 zł | 1 oferta | ||
ZTE Blade V50 Design 4G 256 GB / 8 GB | od 599 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →