Смартфон ZTE Blade V40 Design 128 ГБ / 4 ГБ
Фото 12 |
Закрити
Шапка
ZTE Blade V40 Design 128 ГБ / 4 ГБ
Екран:6.6 ", 2408х1080 (20:9), 400 ppi, 60 Гц
Пам'ять:128 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 4 ГБ
Процесор:Unisoc Tiger T616
Камера:3 модулі, 50 МП, макро
Акумулятор:4500 мАгод
Вага:183 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити ZTE Blade V40 Design 128 ГБ / 4 ГБ
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ZTE Blade V40 Design 66" FHD 4GB/128GB NFC Czarny P616F01-B | 613 zł |
ZTE BLADE V40 Design 4/128GB Czarny P616F01Okres gwarancji: 24 miesiące Wyposażenie: Wymiary [mm]: 163,7 x 75 x 7,98 mm Waga [g]: 182 g Kolor: Czarny Typ obudowy: Cand... щеy Bar Wodoodporność: Nie Czytnik linii papilarnych: Tak Wzmocniona obudowa: Nie Wodoodporność: Nie Model: Czarny (4/128GB) System operacyjny: Android 12 Procesor [GHz]: 2 x 2,0 GHz + 6 x 1,8 GHz Pamięć: 128 GB Czytnik kart pamięci: Tak (microSD) RAM: 4 GB Typ procesora: 8 - rdzeniowy Procesor (opis): Unisoc T616 Obsługiwana pamięć do: 1 TB Taktowanie procesora [GHz]: od 1,6 GHz do 2,0 GHz Pamięć RAM [GB]: 4 GB Wbudowana pamięć [GB]: 128 GB Cenówki - Pamięć RAM/ROM: 4 / 128 GB Rodzaj systemu: Android Wersja systemu Android: Android 12 Wersja systemu iOS: Nie dotyczy Android HMS: Nie dotyczy Wersja systemu EMUI: Nie dotyczy Modele pozostałych producentów: ZTE BLADE V40 Przekątna ekranu [cal]: 6,6" Technologia ekranu: IPS Rozdzielczość ekranu [px]: 1080 x 2408 px Liczba kolorów: 16 milionów Ochrona ekranu: Przekątna [cal]: powyżej 6,5" Częstotliwość odświeżania ekranu: 60 Hz Składany ekran: Nie Przekątna [cal]: 6.6 Aparat główny [Mpix]: 50 + 2 + 2 Mpix Lampa błyskowa: Dioda LED Ilość aparatów: 2 + czujnik głębi Aparat główny [Mpix]: od 48 do 100 Mpix Rozdzielczość nagrywanych filmów: Aparat główny (tylny) [Mpix]: 50 Aparat przedni [Mpix]: 8 Mpix Lampa błyskowa: Doświetlanie ekranem Ilość aparatów: 1 Aparat przedni [Mpix]: od 5 do 10 Mpix Aparat główny (przedni) [Mpix]: 8 Standard GSM: 4 G / 3G / 2G Bluetooth: BT 5.0 WiFi: 802.11 b/g/n/ac GPS: Tak Rodzaj złącza: USB-C Wtyk słuchawek: 3,5 mm mini jack Rodzaj nawigacji: GPS,Glonass,Bei Neonet.plПоскаржитись | 462 zł |
Smartphone ZTE Blade V40 Design 4/128 GB Szary 128 GB Szary V40D4/128/GYSmartphone ZTE Blade V40 Design 4/128 GB Szary 128 GB Szary V40D4/128/GY ZakuptoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 684 zł |
Smartfon ZTE Blade V40 Design 4/128GB Szary (ZTE Blade V40 Design Gray) | 556 zł |
Smartfon ZTE Blade V40 Design 4/128 GB, szaryZTE Blade V40 Design - elegancja i technologia w zasięgu ręki! Odkryj smartfon z potrójnym aparatem 50MP i premium designem.... щеIdealny dla każdego, kto ceni sobie styl i jakość. Biedronka HomeДоставка: по Польщі Поскаржитись | 549 zł |
ZTE Blade V40 Design 4/128GB CzarnyZTE Blade V40 Design jest modelem designerskim i prezentuje się bardzo elegancko. Smartfon ma... CeneoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 429 zł |
Серія ZTE Blade, Voyage (середні та бюджетні)Порівняти в таблиці →
від 369 zł
6.6 ", 267 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 190 г
від 259 zł
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0 Go Edition, 32 ГБ, ОЗП 2 ГБ, Unisoc SC9863A, камера: 2 модулі, 13 МП, NFC, зарядка: 3200 мАгод, 174 г
від 599 zł
6.6 ", 400 ppi, 90 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 207 г
від 478 zł
компактний, 5.45 ", 295 ppi, 60 Гц, Android 11.0 Go Edition, 32 ГБ, ОЗП 2 ГБ, Unisoc SC9863A, камера: 8 МП, NFC, зарядка: 3000 мАгод, 166 г
від 150 zł
компактний, 5 ", 215 ppi, 60 Гц, Android 11.0 Go Edition, 32 ГБ, ОЗП 1 ГБ, Unisoc SC7731E, камера: 5 МП, зарядка: 2000 мАгод, 143 г
від 652 zł
6.75 ", 260 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 3 модулі, 48 МП, Wi-Fi 5, зарядка: fast charge, 6000 мАгод, 214 г
від 299 zł
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc SC9863A1, камера: 2 модулі, 13 МП, зарядка: 5000 мАгод, 198 г
від 259 zł
6 ", 179 ppi, 60 Гц, Android 11.0 Go Edition, 32 ГБ, ОЗП 1 ГБ, Unisoc SC9863A, камера: 5 МП, NFC, зарядка: 3000 мАгод
від 429 zł
6.6 ", 400 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T616, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 183 г
від 429 zł
6.67 ", 395 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Unisoc Tiger T618, камера: 3 модулі, 48 МП, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 199 г
від 259 zł
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 12.0 Go Edition, 32 ГБ, ОЗП 2 ГБ, Unisoc SC9863A1, камера: 13 МП, зарядка: 4000 мАгод, 194 г
від 543 zł
6.75 ", 260 ppi, 90 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 6000 мАгод, 204 г
від 889 zł
6.1 ", 282 ppi, 60 Гц, Android 9.0, 32 ГБ, ОЗП 2 ГБ, Unisoc SC9863A, камера: 2 модулі, 13 МП, зарядка: 3200 мАгод, 155 г
від 589 zł
5G, 6.52 ", 269 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Dimensity 700, камера: 3 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 4000 мАгод, 182 г
від 402 zł
6.75 ", 260 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Unisoc Tiger T612, камера: 3 модулі, 13 МП, NFC, зарядка: fast charge, 6000 мАгод, 214 г
від 430 zł
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc SC9863A, камера: 3 модулі, 13 МП, NFC, зарядка: 5000 мАгод, 214 г
від 345 zł
6.6 ", 267 ppi, 60 Гц, Android 13, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc SC9863A, камера: 2 модулі, 13 МП, зарядка: 5000 мАгод, 185 г
від 582 zł
6.6 ", 400 ppi, 90 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 207 г
від 711 zł
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 2 ГБ, Unisoc SC9863A, камера: 3 модулі, 13 МП, NFC, зарядка: 5000 мАгод, 214 г
від 323 zł
6.6 ", 267 ppi, 60 Гц, Android 13, 64 ГБ, ОЗП 2 ГБ, Unisoc SC9863A, камера: 8 МП, зарядка: 5000 мАгод
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 468 zł
6.75 ", 260 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G37, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5010 мАгод, 190 г
від 470 zł
6.58 ", 401 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 201 г
від 452 zł
6.74 ", 260 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G85, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 192 г
від 580 zł
5G, 6.6 ", 267 ppi, 90 Гц, Android 13, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Dimensity 6020, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 543 zł
6.75 ", 260 ppi, 90 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 6000 мАгод, 204 г
від 584 zł
6.6 ", 267 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio P22, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: 5000 мАгод, 190 г
від 499 zł
6.5 ", 268 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, MT6765V/CB Helio G37, камера: 4 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 185 г
від 540 zł
6.74 ", 260 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Unisoc Tiger T612, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 182 г
від 541 zł
6.56 ", 269 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G36, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5200 мАгод, 188 г
від 547 zł
6.74 ", 260 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G37, камера: 4 модулі, 50 МП, + 5 МП, Wi-Fi 5, nano memory, зарядка: fast charge, 6000 мАгод, 196 г
від 578 zł
6.5 ", 270 ppi, Android 11.0, 32 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Unisoc Tiger T612, камера: 2 модулі, 50 МП, зарядка: 5000 мАгод, 187 г
від 554 zł
6.74 ", 260 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 4 модулі, 48 МП, + 5 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 198 г