Smartfon ZTE Blade V40 Design 128 GB / 4 GB
Zdjęcia 12 |
Zamknij
Menu
ZTE Blade V40 Design 128 GB / 4 GB
Wyświetlacz:6.6 ", 2408х1080 (20:9), 400 ppi, 60 Hz
Pamięć:128 GB, + karta pamięci, RAM 4 GB
Procesor:Unisoc Tiger T616
Aparat:3 moduły, 50 MP, makro
Akumulator:4500 mAh
Waga:183 g
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup ZTE Blade V40 Design 128 GB / 4 GB
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ZTE Blade V40 Design 66" FHD 4GB/128GB NFC Czarny P616F01-B | 613 zł |
ZTE BLADE V40 Design 4/128GB Czarny P616F01Okres gwarancji: 24 miesiące Wyposażenie: Wymiary [mm]: 163,7 x 75 x 7,98 mm Waga [g]: 182 g Kolor: Czarny Typ obudowy: Cand... więcejy Bar Wodoodporność: Nie Czytnik linii papilarnych: Tak Wzmocniona obudowa: Nie Wodoodporność: Nie Model: Czarny (4/128GB) System operacyjny: Android 12 Procesor [GHz]: 2 x 2,0 GHz + 6 x 1,8 GHz Pamięć: 128 GB Czytnik kart pamięci: Tak (microSD) RAM: 4 GB Typ procesora: 8 - rdzeniowy Procesor (opis): Unisoc T616 Obsługiwana pamięć do: 1 TB Taktowanie procesora [GHz]: od 1,6 GHz do 2,0 GHz Pamięć RAM [GB]: 4 GB Wbudowana pamięć [GB]: 128 GB Cenówki - Pamięć RAM/ROM: 4 / 128 GB Rodzaj systemu: Android Wersja systemu Android: Android 12 Wersja systemu iOS: Nie dotyczy Android HMS: Nie dotyczy Wersja systemu EMUI: Nie dotyczy Modele pozostałych producentów: ZTE BLADE V40 Przekątna ekranu [cal]: 6,6" Technologia ekranu: IPS Rozdzielczość ekranu [px]: 1080 x 2408 px Liczba kolorów: 16 milionów Ochrona ekranu: Przekątna [cal]: powyżej 6,5" Częstotliwość odświeżania ekranu: 60 Hz Składany ekran: Nie Przekątna [cal]: 6.6 Aparat główny [Mpix]: 50 + 2 + 2 Mpix Lampa błyskowa: Dioda LED Ilość aparatów: 2 + czujnik głębi Aparat główny [Mpix]: od 48 do 100 Mpix Rozdzielczość nagrywanych filmów: Aparat główny (tylny) [Mpix]: 50 Aparat przedni [Mpix]: 8 Mpix Lampa błyskowa: Doświetlanie ekranem Ilość aparatów: 1 Aparat przedni [Mpix]: od 5 do 10 Mpix Aparat główny (przedni) [Mpix]: 8 Standard GSM: 4 G / 3G / 2G Bluetooth: BT 5.0 WiFi: 802.11 b/g/n/ac GPS: Tak Rodzaj złącza: USB-C Wtyk słuchawek: 3,5 mm mini jack Rodzaj nawigacji: GPS,Glonass,Bei Neonet.plZłóż skargę | 462 zł |
Smartphone ZTE Blade V40 Design 4/128 GB Szary 128 GB Szary V40D4/128/GYSmartphone ZTE Blade V40 Design 4/128 GB Szary 128 GB Szary V40D4/128/GY ZakuptoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 684 zł |
Smartfon ZTE Blade V40 Design 4/128GB Szary (ZTE Blade V40 Design Gray) | 556 zł |
Smartfon ZTE Blade V40 Design 4/128 GB, szaryZTE Blade V40 Design - elegancja i technologia w zasięgu ręki! Odkryj smartfon z potrójnym aparatem 50MP i premium designem.... więcejIdealny dla każdego, kto ceni sobie styl i jakość. Biedronka HomeDostawa: w Polsce Złóż skargę | 549 zł |
ZTE Blade V40 Design 4/128GB CzarnyZTE Blade V40 Design jest modelem designerskim i prezentuje się bardzo elegancko. Smartfon ma... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 429 zł |
Seria ZTE Blade, Voyage (średnie i budżetowe)Porównaj w tabeli →
od 369 zł
6.6 ", 267 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 190 g
od 259 zł
6.52 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 11.0 Go Edition, 32 GB, RAM 2 GB, Unisoc SC9863A, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, NFC, ładowanie: 3200 mAh, 174 g
od 599 zł
6.6 ", 400 ppi, 90 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 207 g
od 478 zł
kompaktowy, 5.45 ", 295 ppi, 60 Hz, Android 11.0 Go Edition, 32 GB, RAM 2 GB, Unisoc SC9863A, aparat: 8 Mpx, NFC, ładowanie: 3000 mAh, 166 g
od 150 zł
kompaktowy, 5 ", 215 ppi, 60 Hz, Android 11.0 Go Edition, 32 GB, RAM 1 GB, Unisoc SC7731E, aparat: 5 Mpx, ładowanie: 2000 mAh, 143 g
od 652 zł
6.75 ", 260 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: fast charge, 6000 mAh, 214 g
od 299 zł
6.52 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, Unisoc SC9863A1, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, ładowanie: 5000 mAh, 198 g
od 259 zł
6 ", 179 ppi, 60 Hz, Android 11.0 Go Edition, 32 GB, RAM 1 GB, Unisoc SC9863A, aparat: 5 Mpx, NFC, ładowanie: 3000 mAh
od 429 zł
6.6 ", 400 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T616, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 183 g
od 429 zł
6.67 ", 395 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 6 GB, Unisoc Tiger T618, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 199 g
od 259 zł
6.52 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 12.0 Go Edition, 32 GB, RAM 2 GB, Unisoc SC9863A1, aparat: 13 Mpx, ładowanie: 4000 mAh, 194 g
od 543 zł
6.75 ", 260 ppi, 90 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 6000 mAh, 204 g
od 889 zł
6.1 ", 282 ppi, 60 Hz, Android 9.0, 32 GB, RAM 2 GB, Unisoc SC9863A, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, ładowanie: 3200 mAh, 155 g
od 589 zł
5G, 6.52 ", 269 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Dimensity 700, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: 4000 mAh, 182 g
od 402 zł
6.75 ", 260 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 3 GB, Unisoc Tiger T612, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, NFC, ładowanie: fast charge, 6000 mAh, 214 g
od 430 zł
6.52 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Unisoc SC9863A, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, NFC, ładowanie: 5000 mAh, 214 g
od 323 zł
6.6 ", 267 ppi, 60 Hz, Android 13, 64 GB, RAM 2 GB, Unisoc SC9863A, aparat: 8 Mpx, ładowanie: 5000 mAh
od 221 zł
kompaktowy, 5 ", 196 ppi, 60 Hz, Android 12.0 Go Edition, 32 GB, RAM 1 GB, Unisoc SC9832E, aparat: 2 Mpx, ładowanie: 2000 mAh
od 514 zł
6.75 ", 260 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T612, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, NFC, ładowanie: fast charge, 6000 mAh, 214 g
od 249 zł
6.52 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 12.0 Go Edition, 64 GB, RAM 2 GB, Unisoc SC9863A1, aparat: 13 Mpx, ładowanie: 4000 mAh, 194 g
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 468 zł
6.75 ", 260 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G37, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5010 mAh, 190 g
od 470 zł
6.58 ", 401 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 201 g
od 452 zł
6.74 ", 260 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G85, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 192 g
od 580 zł
5G, 6.6 ", 267 ppi, 90 Hz, Android 13, 64 GB, RAM 4 GB, Dimensity 6020, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 543 zł
6.75 ", 260 ppi, 90 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 6000 mAh, 204 g
od 584 zł
6.6 ", 267 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 6 GB, Helio P22, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: 5000 mAh, 190 g
od 499 zł
6.5 ", 268 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, MT6765V/CB Helio G37, aparat: 4 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 185 g
od 540 zł
6.74 ", 260 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 6 GB, Unisoc Tiger T612, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 182 g
od 541 zł
6.56 ", 269 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G36, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5200 mAh, 188 g
od 547 zł
6.74 ", 260 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G37, aparat: 4 moduły, 50 Mpx, + 5 MP, Wi-Fi 5, nano memory, ładowanie: fast charge, 6000 mAh, 196 g
od 578 zł
6.5 ", 270 ppi, Android 11.0, 32 GB, RAM 3 GB, Unisoc Tiger T612, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, ładowanie: 5000 mAh, 187 g
od 554 zł
6.74 ", 260 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 5 MP, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 198 g