Смартфон ZTE Blade A52 Lite 32 ГБ / 2 ГБ
Фото 12 |
ZTE Blade A52 Lite 32 ГБ / 2 ГБ
2022 рік
Екран:6.52 ", 1600х720 (20:9), 269 ppi, 60 Гц
Пам'ять:32 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 2 ГБ
Камера:13 МП
Акумулятор:4000 мАгод
Вага:188 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити ZTE Blade A52 Lite 32 ГБ / 2 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ZTE Blade A52 Lite - Smartphone 652" HD 2GB RAM 32GB Przechowywanie Bateri | 423 zł |
Smartfon ZTE A52 Lite 2/32GB Grafitowy (S0234681) | 791 zł |
Smartfon ZTE Blade A52 Lite, 2/32 GB, szary | 709 zł |
ZTE A52 Lite 652" 322 GB SMARTFON ZIELONY P963F51-GREY | 395 zł |
Smartfon ZTE A52 Lite 2/32GB Grafitowy (S0234681) | 789 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →