Смартфон Xiaomi Redmi 10A 64 ГБ / 3 ГБ
Відео 23Фото 12 | Очікується у продажу 1 169 zł Основний дисплей: дисплей ("): 6.53; роздільна здатність екрану: 1600х720 (20:9); Захист екрана: Gorilla Glass v3; Співвідношення дисплей/корпус (%): 81; ОС: Android 11.0; Модель процесора: Helio G25; Процесор (ГГц): 2; Графічний процесор: PowerVR GE8320; ОЗП (ГБ): 3; Тип ОЗП: LPDDR4x в списокмої списки |
Xiaomi Redmi 10A 64 ГБ / 3 ГБ
2022 рікRedmi
Екран:6.53 ", 1600х720 (20:9), 268 ppi, 60 Гц
Пам'ять:64 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 3 ГБ
Процесор:Helio G25
Камера:2 модулі, 13 МП
Акумулятор:5000 мАгод
Вага:194 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Серія Xiaomi Redmi (бюджетні)
від 642 zł
5G, 6.79 ", 396 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 4 Gen 2, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 199 г
від 76 zł
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.3, голосовий асистент, захист від вологи, 20 – 20000 Гц, акумулятор: 34 мАгод, до 5 год, з кейсом + 30 год
від 545 zł
6.79 ", 388 ppi, 90 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G88, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 199 г, без ЗП
від 141 zł
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.3, AAC, активне шумозаглушення, захист від вологи, 20 – 20000 Гц, акумулятор: з кейсом + 40 год
від 460 zł
6.79 ", 388 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G88, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 199 г, без ЗП
від 249 zł
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.3, AAC, LDAC, активне шумозаглушення, ігровий режим, захист від вологи, 20 – 20000 Гц, 16 Ом, акумулятор: 54 мАгод, з кейсом + 38 год
від 517 zł
6.74 ", 260 ppi, 90 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G85, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 192 г
від 68 zł
вкладиші, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.3, захист від вологи, 20 – 20000 Гц, акумулятор: до 5 год, з кейсом + 20 год
від 452 zł
6.74 ", 260 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G85, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 192 г
від 57 zł
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.0, захист від вологи, 20 – 20000 Гц, 32 Ом, акумулятор: 43 мАгод, до 4 год, з кейсом + 12 год
від 485 zł
6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G88, камера: 4 модулі, 50 МП, + 8 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 181 г
від 284 zł
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.3, LDAC, активне шумозаглушення, ігровий режим, 3D звук, захист від вологи, акумулятор: з кейсом + 36 год
від 600 zł
6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G88, камера: 4 модулі, 50 МП, + 8 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 181 г
від 54 zł
для активного спорту, внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.2, захист від вологи, 20 – 20000 Гц, акумулятор: до 5 год, з кейсом + 18 год
від 556 zł
6.74 ", 260 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio G85, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 192 г
від 159 zł
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.2, AAC, активне шумозаглушення, захист від вологи, 32 Ом, акумулятор: 35 мАгод, до 6 год, з кейсом + 28 год
від 508 zł
6.79 ", 388 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G88, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 199 г, без ЗП
від 99 zł
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.2, AAC, активне шумозаглушення, захист від вологи, 20 – 20000 Гц, 16 Ом, акумулятор: 48 мАгод, з кейсом + 30 год
від 297 zł
6.53 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 32 ГБ, ОЗП 2 ГБ, Helio G25, камера: 13 МП, зарядка: 5000 мАгод, 196 г
від 85 zł
вкладиші, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.2, aptX, захист від вологи, 20 – 20000 Гц, акумулятор: 35 мАгод, до 5 год, з кейсом + 25 год
Відеоогляди
Redmi 10a Review - Ano PINAGKAIBA kay REDMI 10c ?
14 серпня 20227 297 переглядів
Redmi 10A Call of Duty Mobile Gaming test CODM with Helio G25, 2GB RAM
6 липня 20227 032 перегляда
redmi 10A unboxing first look
9 жовтня 2022299 переглядів
Redmi 10A unboxing & review
18 травня 2022770 переглядів
Redmi 10A review|| Redmi 10A price in Pakistan|| Redmi 10A unboxing|| why we buy redmi 10A
22 червня 2022142 перегляда
# Redmi 10A mobile unboxing video shorts strick Boy video #
14 липня 2022201 перегляд
BUYING 2 NEW PHONES IN THE PHILIPPINES (XIAOMI REDMI 10A) & UNBOXING.#Luzmar Rollo Vlog
8 серпня 2022308 переглядів
#Shorts #unboxing Redmi 10A
7 червня 2022372 перегляда
Unboxing Xiaomi Redmi 10A Mediatek Helio G25
29 травня 2022433 перегляда
Xiaomi Redmi 10A ASMR Unboxing
6 серпня 2022133 перегляда
Redmi 10A Unboxing & Overview! Review || Camera || Finger Print || Price
3 червня 2022131 перегляд
Xiaomi Redmi 10A test game PUBG Mobile
5 липня 202223 999 переглядів
Redmi 10A Unboxing Best Design #shorts
25 квітня 2022412 переглядів
Redmi 10A মাথা নষ্ট করা দামে Redmi 10A Full Review in Bangla | Redmi 10A BD Price & Launch Date
3 квітня 202210 519 переглядів
Xiaomi Redmi 10A Specs, Price & the Competition
21 квітня 2022191 перегляд
Xiaomi Redmi 10A Bangla Details Review. Redmi 10a good site & bad site.Redmi 10A price in Bangladesh
27 квітня 2022692 перегляда
Lava X2 Vs Xiaomi Redmi 10A - Full Comparison [Full Specifications]
28 квітня 20221 512 переглядів
Xiaomi Redmi 10A vs Xiaomi Redmi 9A
4 квітня 20222 812 переглядів
Xiaomi Redmi 10a vs Samsung Galaxy A03s
1 травня 20228 040 переглядів
Xiaomi Redmi 10A VS Redmi 9A
5 квітня 20221 904 перегляда
Redmi 10A vs Poco C31 | Camera Comparison | Camera Test | | Tech Song |
21 листопада 2021850 переглядів
Redmi 10A Hard Reset kaise kare, How to Hard Reset Redmi 10A Redmi 10a Factory Reset Reset Settings
22 квітня 202245 316 переглядів
Best Phone in 8,499 - Redmi 10A⚡ | Tech Falooda
25 квітня 2022432 перегляда
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
Модификації Xiaomi Redmi 10A
Ціни на Xiaomi Redmi 10A |
---|---|---|---|---|
Xiaomi Redmi 10A 32 ГБ / 3 ГБ | від 380 zł | 6 пропозицій | ||
Xiaomi Redmi 10A 128 ГБ / 4 ГБ | від 1 312 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 4 098 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 3 519 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 2 182 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 3 199 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 13.0 Go Edition, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 13 МП, Wi-Fi 5, захист IP52, зарядка: 5000 мАгод, 180 г
від 1 580 zł
гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1480, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 213 г, без ЗП
від 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 1 624 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП
від 1 335 zł
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7030, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 170 г
від 2 676 zł
гарний звук, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 9200+, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г
від 4 018 zł
флагман, 5G, екран-водоспад, 6.82 ", 510 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 64 МП, + 48 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP65, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5400 мАгод, 220 г