Смартфон Xiaomi Redmi 13C 256 ГБ / 8 ГБ
Відео 5Фото 24 |
Цілком рядова модель початкового рівня, але з дуже ласими характеристиками як для базового цінового сегмента мобільних пристроїв. Судіть самі, смартфон обзавівся великим екраном з розмірами по діагоналі 6.74 дюймів та підвищеною частотою оновлення 90 Гц. Підкладкою для нього стала IPS-панель формату HD+ (1600х720 пікселів). Дисплей моделі виконаний у плоскому форм-факторі з краплеподібним вирізом під потреби об'єктиву 8 МП селфі-камери.
Роботу пристрою забезпечує восьмиядерний чіпсет MediaTek Helio G85 - врівноважене рішення початково-середнього рангу для комфортного виконання повсякденних завдань та запуску ненажерливих ігор. У максимальній конфігурації модель має солідні об'єми пам'яті: 8 ГБ ОЗУ і 256 ГБ місця у вбудованому сховищі даних. Також у смартфоні передбачили наявність гібридного слота розширення пам'яті (під картку microSD або другу SIM на вибір). Xiaomi Redmi 13C 256GB оснащується потрійною тильною камерою 50 + 2 + 0.8 МП, акумулятором на 5000 мАгод із злегка прискореною провідною зарядкою (18 Вт), бічним дактилоскопічним сканером. А ось чи є на борту мобільного пристрою NFC-чип, необхідно уточнювати окремо - він є не в усіх модифікаціях смартфона.
Купити Xiaomi Redmi 13C 256 ГБ / 8 ГБ
Усі ціни 40 →Smartphone Xiaomi Redmi 13C 8GB/ 256GB/ 674"/ Zielony Koniczyna MZB0FTWEU | 642 zł |
XIAOMI Smartfon XIAOMI Redmi 13C 8/256GB Zielony (Clover Green) | 699 zł |
Xiaomi Redmi 13C 256GB/8GB - Navy Blue | 799 zł |
Smartfon Xiaomi Redmi 13C 8/256GB Clover Green GS-T-XIA-1141 | 699 zł |
XIAOMI REDMI 13C 8/256 Czarny 51627 | 699 zł |
Модификації Xiaomi Redmi 13C
Ціни на Xiaomi Redmi 13C |
---|---|---|---|---|
Xiaomi Redmi 13C 128 ГБ / 4 ГБ | від 452 zł | 41 пропозиція | ||
Xiaomi Redmi 13C 128 ГБ / 6 ГБ | від 556 zł | 3 пропозиції | ||
Xiaomi Redmi 13C 256 ГБ / 8 ГБ | від 517 zł | 42 пропозиції |